logo

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567

درباره ما

هرگاه به دنبال صداقت، خلاقیت، سرعت و رشد صعودی شرکت خود را خواستار شدید مجموعه ای خدمتگذار را با اطمینان خیال به یاد آورید، بدون تعلل سرنوشت کاری خود را به آن بسپارید و مطمئن باشید که همچون خورشید خواهید درخشید.
هموطن عزیز، عشق و ایمان شرکت ساتراپ تجارت هخامنش که نشآت گرفته از فرماندهی تجارت هخامنش بزرگ است را از مدیران هوشمند و سختگیری بپرسید که همکاری با ما را تجربه کرده اند و باور کرده اند که ما عاشق پیروزی و سربلندی کشور عزیزمان هستیم
مدیران ارجمند، صنعتگران، کشاورزان، بازرگانان، تاجران و تولیدکنندگان غیور ایران سلام و درود بر شما باد.
مجموعه ساتراپ تجارت هخامنش با اعتقادی راسخ به قدرتمندی مدیران کشورمان ایران و به قصد معرفی مدیران به یکدیگر و حذف دلالان، استعدادیابی جوانان، ایجاد کارآفرینی، توسعه ،تحقیق و برنامه ریزی بازار و ارائه الگوهای نوین تجارت و مدیریت که جزء لاینفک تجارت است سال حمایت از تولید ایرانی به میدان اقتصادی کشور وارد شد و در دفاع از تمامی ارزشها،ظرفیت ها و حمایت از نیروی جوان ۱۳۹۶ سال کشورمان تمام تلاش خود را میکند.
ساتراپ با تکیه بر تجربه های درخشان مدیران و با اعتماد به بزرگان ایران باور دارد که مردم ایران میتوانند در رتبه مدیران نامدار جهان قرار بگیرند.
با چنین نگرش مقدسی،گروه ساتراپ تجارت هخامنش برترین و درخشان ترین اساتید،استعدادهای علمی دانشگاهی را به همکاری و همدلی دعوت میکند تا پناهگاهی امن برای مدیران جویای علم و رشد را فراهم آورد.
ما اکنون با کارنامه ای که سالها توسط خودمون و همکاری با شرکت ها و کمپانی های همکار داریم به آن افتخار میکنیم، نیرو،تجربه و دستاوردهای علمی و اجرایی را در طبق اخلاص نهاده ایم تا در نوسانات و جدال های اقتصادی برای پیشگام بودن مدیران و فعالان خستگی ناپذیر حوزه اقتصادی و صنعت یاری دهنده آنها باشیم. دانش و تجربه ای که همراه نیروهای مجرب و متخصص خود از حضور و همکاری در ده ها همایش، کنفرانس و هم اندیشی در حوزه های مختلف تخصصی داشته ایم را گرد هم آورده ایم تا گامی در جهت اعتلای کشور عزیزمان ایران برداریم.
باعث خوشحالی ماست که از سرفرصت و دقت نگاهی به بیوگرافی مجموعه ما در سالهای قبل و بعد از شروع رسمی کارمان داشته باشید.

ساتراپ در عرصه ی اجرایی همایش های تخصصی و نمایشگاه های حرفه ای از نخستین دقایق افتتاح با بهره گیری از شبکه وسیع ارتباطات و به لطف همکاری با اساتید برجسته ی دانشگاهی و مسیولین صدرنشین هر گونه همکاری که باعث رشد و اعتلای برتر کشور عزیزمان شود را برعهده میگیرد و مدیریت میکند…
مطمئن باشید در پایان هر پروژه ارمغان ارزنده شما ، تجربه ای خوشایند، آشنایی با مدیران سراسر کشور با کمترین هزینه،ارتقاء دانش مدیریتی ،استفاده از امتیازات و مشاوره های عالی گام بلندی به سوی آینده و درجهت رشد خود خواهید برداشت.
صداقت و کارایی ما را از عزیزانی بپرسید که با برترین اعتقادات ما را آزموده اند.